Enerji verimliliği, (Enerji tasarrufu) tüketilen enerji miktarının, üretimdeki miktar ve kaliteyi düşürmeden, ekonomik kalkınmayı ve sosyal refahı engellemeden en aza indirilmesidir. Daha geniş bir biçimde enerji verimliliği ve enerji tasarrufu; gaz, buhar, ısı, hava ve elektrikteki enerji kayıplarını önlemek, çeşitli atıkların geri kazanımı ve değerlendirilmesi veya ileri teknoloji ile üretimi düşürmeden enerji talebini azaltması, daha verimli enerji kaynakları, gelişmiş endüstriyel süreçler, enerji geri kazanımları gibi etkinliği artırıcı önlemlerin bütünüdür.

filler

2008 Yılında kurulan ÖZTEK ENDÜSTRİYEL SOĞUTMA SİSTEMLERİ , Öncelikle yerel ve yurtiçi müşterilerimiz olmak üzere tüm dünyada soğuk oda sistemleri , buzhane sistemleri , Chiller Sistemleri ,atmosfer kontrollü soğuk odalar , merkezi sistem soğuk oda sistemleri , dry coller sistemleri kurmaktadır.
Bugün Endüstriyel Soğutma alanında yeni teknolojiler geliştirme ve test konusunda sektörün liderleri arasında yer almaktadır. 
Şirket içi tasarım ve planlama ekibimiz her müşterinin ihtiyacını karşılayacak uzmanlığa sahip olup Endüstriyel Soğutma Alanında özel çözümler üretmekteyiz.

 

Hesaplarımız

Sosyal Medya Hesaplarımızı Öğrenmek ve Takip Etmek İçin...